Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 80 м²,
м. Ази Асланов
1/15
Все фото
+7 фото
222 000 AZN
2 780 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
80 м²
Площадь
16 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 80 м²,
м. Ази Асланов
Ev təcili satılır. Yeni təmirdən çıxıb yaşayış olmayıb.Həzi Aslanov metrosu çıxışında 2dəqqəlik məsafə. 2 otaq 80 kv.qiyəti 222000 manat. Təcili satıldığından qiymətdə razılaşmaq olar.
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 94 предложения
№ 5921127
•
Просмотры: 318
•
Обновлено: 09.05.2026, 10:29
222 000 AZN
2 780 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
80 м²
Площадь
16 / 17
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 94 предложения