Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 100 м²,
Насиминский р.
1/14
Все фото
+6 фото
350 000 AZN
3 500 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
100 м²
Площадь
7 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 100 м²,
Насиминский р.
Olimpik Starın yaxınlığında Səməd Vurğun küçəsində 17 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində 4 otağa düzəlmə (hər otaqda pəncərə var) mənzil satılır. Əşyalı və Təmirli. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı 1%
Баку, Səməd Vurğun küç.
Баку, Səməd Vurğun küç.
Смотреть на карте
Насиминский р.
Медицинский Университет
Служба «ASAN» №1
Əli
Посредник (агент)
Yeni Ev Gənclik
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Наримановский р., ул. Гасана Алиева 94A
Посмотреть все 143 предложения
№ 5882482
•
Просмотры: 412
•
Обновлено: Вчера, 17:23
350 000 AZN
3 500 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
100 м²
Площадь
7 / 17
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Наримановский р., ул. Гасана Алиева 94A
Посмотреть все 143 предложения