Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 148 м²,
м. 8 ноября
1/28
Все фото
+20 фото
460 000 AZN
3 110 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
148 м²
Площадь
17 / 27
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 148 м²,
м. 8 ноября
Grand Hayat resdience premium bina 24 SAAT mühafizə geniş həyət,3 mərtəbə yeraltı qaraj,6 lift,market,mc donalds. Elit qonşuluq,evro təmir,yaşamaq üçün ideal mənzil. Sənədlər qaydasındadır,kupça var.
Баку, Tbilisi pr.
Баку, Tbilisi pr.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 8 ноября
Жилой комплекс "Grand Hayat"
Vüsal Bəy
Посредник (агент)
Dost Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., пр. Тбилиси 107
Посмотреть все 302 предложения
№ 5876928
•
Просмотры: 309
•
Обновлено: 12.05.2026, 10:44
460 000 AZN
3 110 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
148 м²
Площадь
17 / 27
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Vüsal Bəy
Посредник (агент)
Dost Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., пр. Тбилиси 107
Посмотреть все 302 предложения