Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. Ази Асланов
1/17
Все фото
+9 фото
205 000 AZN
2 560 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. Ази Асланов
Həzi Aslanov metrosunun çıxışı Leninqrad proyekt qanuni 3 otaqlı mənzil satılır.Şəkillər mənzilə məxsusdur.Qiymət son deyil Real alıcıyla yerində danışıq olacaq Ofis haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Низаминский р., ул. Алифа Гаджиева 23a
Посмотреть все 360 предложения
№ 5876645
•
Просмотры: 305
•
Обновлено: 13.05.2026, 12:45
205 000 AZN
2 560 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Sənan
Посредник (агент)
City House
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Низаминский р., ул. Алифа Гаджиева 23a
Посмотреть все 360 предложения