Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 145 м²,
пос. Аг шехер
1/6
Все фото
630 000 AZN
4 340 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
145 м²
Площадь
6 / 7
этаж
Купчая
Продаётся 3-комн. новостройка 145 м²,
пос. Аг шехер
Xətai rayonu Ağ Şəhər yaşayış kompleksində mənzil satılılr.Ümumi sahəsi 145 kv metr olan mənzil 3 otaqdan ibarətdi.
Баку, Yaşıl ada 1 küç.
Баку, Yaşıl ada 1 küç.
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Асада Ахмедова
Посмотреть все 661 предложения
№ 5875992
•
Просмотры: 341
•
Обновлено: 13.05.2026, 12:16
630 000 AZN
4 340 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
145 м²
Площадь
6 / 7
этаж
Купчая
Real Əmlak
Посредник (агент)
Real Əmlak Yeni Yasamal
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Асада Ахмедова
Посмотреть все 661 предложения