Продажа
5 и более комн. вторички
Продаётся 5-комн. вторичка 120 м²,
м. Иншаатчылар
1/15
Все фото
Снято с продажи
+7 фото
Снято с продажи
: 14.05.2026, 11:55
288 000 AZN
2 400 AZN/м²
5-комн.
Вторичка
120 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 5-комн. вторичка 120 м²,
м. Иншаатчылар
Yasamal rayonu şerifzade kuçesi centlmenin binasinin arxasdaki 9 metebeli binanin 2 ci mertebesinde qanuni 5 otaq lelqrad laheli mezil satşa çixdi temirldir temiri eladir bu binada hehem helem mezil satşa çixmir reyal alcya edirm olnacaq.
Баку, Şərifzadə küçəsi
Баку, Şərifzadə küçəsi
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Иншаатчылар
пос. Ясамал
Служба «ASAN» №3
Ясамальский базар
№ 5861016
•
Просмотры: 757
Снято с продажи
: 14.05.2026, 11:55
288 000 AZN
2 400 AZN/м²
5-комн.
Вторичка
120 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт