Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 180 м²,
м. Мемар Аджеми
1/9
Все фото
+1 фото
350 000 AZN
1 940 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
180 м²
Площадь
10 / 10
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 180 м²,
м. Мемар Аджеми
Nəsimi r-nu Memar Əcəmi metrosunun ,Solida mallun yanında 4 otaqlı mənzil satılır. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb.2 s/q.Ətraflı məlumat üçün buyurun zəng edin.
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасана Маджидова 7
Посмотреть все 97 предложения
№ 5842179
•
Просмотры: 346
•
Обновлено: 22.04.2026, 17:12
350 000 AZN
1 940 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
180 м²
Площадь
10 / 10
этаж
Купчая
Ремонт
Elxan
Посредник (агент)
My House
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасана Маджидова 7
Посмотреть все 97 предложения