Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 114 м²,
пос. Масазыр
1/12
Все фото
+4 фото
128 000 AZN
1 120 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
114 м²
Площадь
4 / 6
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 114 м²,
пос. Масазыр
Masazir qəsəbəsi qurtulus 93 yashaysh, kompleksində, umumi sahəsi 114,kv m olan, 3 otaqli təmirli mənzil satilir. Mənzil 6 mərtəbəli binanin, 4 cü,mərtəbəsində yerləsir.binanin,kupcasi var. Qiyməti 128.000 azn.
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Абшеронский р., пос. Масазыр, Гуртулуш 93
Посмотреть все 84 предложения
№ 5789306
•
Просмотры: 1027
•
Обновлено: 11.05.2026, 19:09
128 000 AZN
1 120 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
114 м²
Площадь
4 / 6
этаж
Купчая
Ремонт
Elvin
Посредник (агент)
Cənub Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Абшеронский р., пос. Масазыр, Гуртулуш 93
Посмотреть все 84 предложения