Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 52 м²,
пос. Бакиханова
1/8
Все фото
125 000 AZN
2 400 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
52 м²
Площадь
1 / 11
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 52 м²,
пос. Бакиханова
Bakıxanov Qəsəbəsi Asan xidmətin yanı Tam Yol Kənarı 11 mərtəbəli Yeni Tikili binanın 1 ci mərtəbəsində ümum sahəsi 52 kv 1 otaqdan 2 otaqa düzəlmə Təmirli və Əşyalı Mənzil satılır Əlavə məlumat üçün zəng vura bilərsiz
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Сабунчинский р., ул. Самед бей Мехмандарова
Посмотреть все 65 предложения
№ 5747819
•
Просмотры: 722
•
Обновлено: 07.05.2026, 15:17
125 000 AZN
2 400 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
52 м²
Площадь
1 / 11
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Сабунчинский р., ул. Самед бей Мехмандарова
Посмотреть все 65 предложения