Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 168 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/18
Все фото
+10 фото
679 000 AZN
4 040 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
168 м²
Площадь
16 / 22
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 168 м²,
м. Элмляр Академиясы
Dəyərli Müştərilərim ! Elmlər Akademiyasında Premium seqmentdə inşaa olunmuş möhtəşəm Mirvari Park’da 4 otaqlı mənzili satışa təqdim edirəm. Daha ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.
Баку, Hüseyn Cavid pr.
Баку, Hüseyn Cavid pr.
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Элмляр Академиясы
Səməndər Yusubov
Посредник (агент)
Garant Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гусейна Джавида 535
Посмотреть все 366 предложения
№ 5716629
•
Просмотры: 1191
•
Обновлено: 13.05.2026, 12:25
679 000 AZN
4 040 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
168 м²
Площадь
16 / 22
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Səməndər Yusubov
Посредник (агент)
Garant Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гусейна Джавида 535
Посмотреть все 366 предложения