Продажа
5 и более комн. вторички
Продаётся 5-комн. вторичка 117 м²,
м. Сахил
1/22
Все фото
+14 фото
410 000 AZN
3 500 AZN/м²
5-комн.
Вторичка
117 м²
Площадь
2 / 2
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 5-комн. вторичка 117 м²,
м. Сахил
Mənzil Fransa səfirliyi ilə üzbəüz yerləşir. İtalyan proyekti. Artırmaq üçün yer var. 5 otaq Kupcasi var Xalca muzeyi malakan baqinin yaninda yerləşir Alib Ofis kimidə istifadə etmək olar Ofis haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна 43 (ТЦ AF Mall)
Посмотреть все 155 предложения
№ 5251245
•
Просмотры: 921
•
Обновлено: 29.04.2026, 16:57
410 000 AZN
3 500 AZN/м²
5-комн.
Вторичка
117 м²
Площадь
2 / 2
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна 43 (ТЦ AF Mall)
Посмотреть все 155 предложения