Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 82 м²,
м. Ази Асланов
1/10
Все фото
+2 фото
238 000 AZN
2 900 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
82 м²
Площадь
14 / 15
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 82 м²,
м. Ази Асланов
Mənzil Həzi Aslanov metrosundan 2 dəqiqəlik piyada məsafədə Premium binada yerləşir. Mənzil 2 otaqdan 3 otaqlıya düzəldilib. Qismən əşyalı satılır. Qazı suyu işığı daimidir. Sənədi çıxarışdır. Ofis haqqı 1%.
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Ильгара Зульфугарова 3
Посмотреть все 56 предложения
№ 5151941
•
Просмотры: 1538
•
Обновлено: 10.05.2026, 19:21
238 000 AZN
2 900 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
82 м²
Площадь
14 / 15
этаж
Купчая
Ремонт
Aslan
Посредник (агент)
West House
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Ильгара Зульфугарова 3
Посмотреть все 56 предложения